O Hořickou trubičku 2014

Dne 22. dubna 2014 se uskutečnil v Hořicích v Podkrkonoší závod v lezení na obtížnost na umělé stěně O Hořickou trubičku 2014, který uspořádali Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje, Česká hasičská sportovní federace a Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje  za podpory Odborového svazu hasičů a Nadace ČEZ.

 

Tento, již pátý ročník soutěže navštívilo 21 závodníků a jedna závodnice, všichni si zasoutěžili na dvou rozřazovacích cestách, ze kterých  se deset lezců dostalo do finále, kde se utkali o jedinečnou trofej hořické trubičky, kterou pro každý ročník ručně zhotovuje místní keramik. Medailová místa obsadili
 

1. místo  : Roman Popík - Hzs kraje Vysočina  -  Havlíčkův Brod
2. místo  : Pavel Pfeifer – Hzs Královehradeckého kraje – Náchod
3. místo  : Jakub Čeřovský – Hzs Královehradeckého kraje - Jičín
 
Opět jsme prožili hezký lezecký den a to také díky sponzorům a mediálním partnerům, kteří akci podpořili. Děkujeme místnímu horolezeckému oddílu, který postavil pěkné a vyvážené závodní cesty a realizačnímu týmu ze stanice Náchod. Budeme se těšit na příští ročník, který se bude konat opět koncem dubna u nás v podkrkonoší. Chtěl bych pozvat všechny lezce, kteří si chtějí před sezonou ve skalách ještě zalést na umělé stěně, k nám do Hořic na soutěž „O hořickou trubičku 2015“. .

 

 

 

Fotogalerie Výsledková listina


 

Akci podporuje: