Rezervace pernamentek 

Pravidla půjčování permanentek do SKI areálu Deštné v Orlických horách

Půjčování možné od 21. 12. 2018

 

Permanentky si může zapůjčit každý příslušník a občanský zaměstnanec HZS Královéhradeckého kraje i jejich rodinní příslušníci. Všechny permanentky, tzn. 6 ks, jsou uloženy v rychlém občerstvení u sjezdovky MARTA II v pruhovaném párty stanu. Vyzvednutí a vrácení permanentek je zpravidla v tomto občerstvení.

 

Permanentky se rezervují v rezervačním systému vždy max. 10 dní před datem půjčení. Potvrzení rezervace provádí rozdělovatel max. 5 dní před datem půjčení, minimálně však 2 dny před datem půjčení. V rezervačním systému je možno založit celkem 10 rezervací na 1 den. Permanentek je k dispozici pouze 6, tak pokud bude na 1 den více rezervací, platí při přidělování pravidla v tomto pořadí:

 1. Přednost má vždy člen SKH před nečlenem
 2. Přednost má ten, který si v sezóně půjčil méněkrát
 3. Přednost má ten, který měl půjčeno před delší dobou
 4. Přednost má ten, který si půjčuje 2 permanentky než 1 permanentku
 5. Pokud nerozhodne žádné z těchto pravidel, určí pořadí SK (rozdělovatel)
 • Na jeden den má každý člen SKH HK nárok na zapůjčení jedné permanentky s příspěvkem SKH a jedné bez příspěvku. Pokud nebudou půjčeny všechny permanentky, může si půjčit i zbývající permanentky.

 • Pokud po přidělení permanentek zájemcům (5 dnů předem) zůstanou některé neobsazené, může si kdokoliv zarezervovat neobsazené permanentky. V tomto případě již výše uvedená pravidla neplatí, ale záleží na pořadí požadavku (tzn. kdo dřív rezervuje, ten lyžuje).
   

 • Na každou rezervaci bude odpovězeno automatickým e-mailem, buď s potvrzením, rezervace nebo zamítnutím rezervace.
   

 • Přidělení permanentek je závazné. V případě odřeknutí se SK (rozdělovatel) pokusí přidělit náhradníka na zapůjčení. Pokud se náhradník nenajde, může být původně přidělenému zájemci účtováno 50 % z ceny požadovaných permanentek.
   
 • Permanentky jdou zapůjčit na dopoledne, odpoledne, večer nebo celý den. 

   
 • Pokud má někdo zájem o zapůjčení permanentky na více dnů za sebou. Napíše svůj požadavek na email skh@email.cz minimálně 14 dnů před datem půjčení. V tomto případě může zapůjčovatel rozhodnout a zapůjčení permanentek mimo stanovená pravidla. Takto rezervovat permanentky lze pouze na dobu delší než 3 dny a vždy bude výpůjční doba na celý den+večerní, pokud večerní lyžování nebude, bude výpůjční doba na celý den. Takto lze rezervovat pouze 4 permanentky, dvě stále zůstávají na rezervaci přes rezervační systém.


   
 • V případě ztráty permanentky uhradí zapůjčovatel smluvní pokutu max. 5000,-Kč.
   
 • Platba za zapůjčení permanentek bude probíhat přímo při přebírání permanentek v rychlém občerstvení.   

  Cena ve skiareálu Příslušnost k SKH
Cena člen SK Nečlen SK
Dopoledne do
12:30 hod
390 Kč 100 Kč 200 Kč
Odpoledne od
12:30 hod
390 Kč 100 Kč 200 Kč
Večerní
 
270 Kč 100 Kč 200 Kč
1 den
 
490 Kč 150 Kč 250 Kč
1 den + večerní
 
670 Kč 200 Kč 300 Kč