TEPfaktor

22.03.2014 07:45

Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje pořádá společně
s Krajskou organizací Odborového svazu hasičů působící
 u HZS Královéhradeckého kraje 

 

Pořádá zájezd na hru

Termín zájezdu:             22. 3. 2014
 

Program zájezdu:

  • 7:45 hod   odjezd z Hradce Králové       
  • 10:30 hod   příjezd do TEP faktoru (okres Příbram)
  • 11:00 hod   zahájení hry
  • 14:30 hod   předpokládané ukončení hry
  • 15:30 hod   předpokládaný odjezd zpět do Hradce Králové
  • 18:00 hod   předpokládaný příjezd do Hradce Králové 

Cena zájezdu:

Dospělý nečlen SK 800 Kč
dítě nečlena SK do 15 let 350 Kč
člen SK 500 Kč (příspěvek SK 300 Kč)
rodinný příslušník člena SK 600 Kč (příspěvek SK 200 Kč)
dítě člena SK do 15 let 150 Kč (příspěvek SK 200 Kč)

 

V ceně zájezdu zahrnuta doprava a 3 hodiny hry. 

Kapacita zájezdu je 39 osob.

Přihlásit se můžete do 17. 3. 2014 kliknutím na ikonu kalendáře

 

Pokud bude větší zájem, než je kapacita zájezdu, budou upřednostněni členové SK a jejich rodinní příslušníci, případně bude rozhodovat datum přihlášení.

 

 

DOBRÉ  VĚDĚT:

Hra

Úkoly se plní v týmu minimálně dvou a maximálně pěti osob. Spolupráce je nevyhnutelná. Při plnění úkolů si musíte pomáhat a spolupracovat. Výsledek splnění herního úkolu závisí na každém členu vašeho týmu. Všichni za jednoho, jeden za všechny! (rozdělení do týmů dle požadavků přihlášených, případné sestavení týmů v autobuse)

 

Oblečení:

Volné sportovní oblečení s dlouhými nohavicemi a rukávem. V zimním období se hodí i mikina nebo svetr. Nezapomeňte na pevnou obuv. Připravte se na to, že se budete muset sehnout, protáhnout, přelézt apod. Proto si vezměte nejlépe pohodlné volné oblečení a nezapomeňte na dobrou náladu. K dispozici jsou Vám i převlékací kabinky.

 

Občerstvení:

K Vašemu občerstvení je připraven plážový bar se studenými i teplými nápoji, také pizza nebo párky v rohlíku. V případě zájmu pro Vás připravíme i grilování, catering, nebo jiné pohoštění.

 

Kapacita a čas pro hru:

Kapacita TEPfaktoru pro hru je v současnosti 80-90 osob současně. Kapacita pláže je až 150 osob! Průměrná doba na splnění všech 21 úkolů činní cca 2-3 hodiny.

 

Bezpečnost:

Bezpečnost je u nás na prvním místě. TEPfaktor prošel bezpečnostními normami. Nepřeceňujte však své síly. Úkoly řešte s klidem, rozvahou a spoluprací. Připravili jsme pro Vás také uzamykatelné skřínky, abyste si mohli zamknout své cennosti.

 

Věk:

Tepfaktor je pro všechny, kteří se umí odvázat a nadchnout, probudit v sobě soutěživého ducha a hravost. Děti zvládnou soutěžní úkoly samostatně od deseti let. Menší děti od šesti let s doprovodem rodičů.

 

Hlídání dětí:

Pokud máte malé děti mezi třemi až šesti lety vezměte je do TEPfaktoru s sebou. Mohou s Vámi jít do herních prostor a zúčastnit se jako diváci. Případně si mohou hrát u nás na pláži, kde mají 40m3 písku jen pro sebe a spoustu bábovek na hraní.

Více informací na www.tepfaktor.cz