Badmintonový turnaj jednotlivců 2018

22.03.2018 13:00

Ve čtvrtek 22. 3. 2017 se na třech kurtech sportovního H Centra ve Starém Hradišti u Pardubic konal již 5. badmintonový turnaj jednotlivců pořádaný Sportovním klubem hasičů KH kraje. Vedení H Centra zajistilo vše podle našich požadavků včetně výpočetní techniky pro řízení průběhu turnaje. Také proto celá soutěž proběhla hladce, v duchu fair play a bez zranění. Celkem 14 hráčů vytvořilo přátelskou atmosféru a organizátor děkuje všem účastníkům za jejich sportovní přístup a za předvedené výkony.

Turnaj byl hrán švýcarským systémem na dva hrané sety do 15 bodů, muži i ženy hráli ve společné kategorii. Výsledky hráčů v mužské kategorii a hráček v ženské kategorii byly určeny na základě celkového konečného pořadí. Kurty byly k dispozici na 3,5 hodiny, podařilo se bez problémů odehrát 5 kol, jejichž výsledky najdete níže v odkazu.

Pro první dva hráče absolutního pořadí byl turnaj součástí přípravy na blížící se Přebor HZS ČR v badmintonu, který se uskuteční poslední květnový víkend ve sportovní hale Univerzity Pardubice.

 

Absolutní pořadí:

1.     Lukáš Obermajer (CPS HK)

2.     Petr Svoboda (PS HK Pražská)

3.     Opletalová Pavlína

 

Kategorie muži:

1.     Lukáš Obermajer (CPS HK)

2.     Petr Svoboda (PS HK Pražská)

3.     Pavel Rybička (KOPIS)

 

Kategorie ženy:

1.     Opletalová Pavlína

2.     Sabina Hloušková (KŘ)

3.     -Pořadí a výsledky zápasů zde: odkaz na výsledky

 

Text: Libor Opletal